2 Mafiösi Brüder wurden bei Durres hingerichtet

Alle Jahre wieder, gibt es Hinrichtungen um diese Zeit, fast immer weil Jemand seine Drogen Schulden nicht bezahlt hat, oder eine Investition, Betrug war

Man hatte, sogar eine Wechselstube betrieben. 56 Kugeln wurden auf Beide abgegeben, also eine Gruppe von Mördern. Tatort, die üblichen Wildwest Gegenden von Shiak, Shkozet, im sogenannten NATO Staat. 40.000 € Kredit gab man dem Vater, für eine Auto Reparatur Werkstätte

Die Brüder: Viktor und Besmir Haxhia

Atentati në Durrës/ Dy vëllezërit u qëlluan nga një ‚ Toyota‘ gri, dyshohet për prishje pazari! Një nga viktimat u deportua nga Franca për trafik droge në 2018

Detaje të reja kanë dalë në dritë lidhur me vrasjen e dy vëllezërve Haxhia në qytetin e Durrësit.  Sipas burimeve nga grupi hetimor rezulton se hapja e zjarrit është bërë nga pozicion i ndaluar, e për pasojë kjo shton dyshimet se autorët dhe viktimat njiheshin me njëri tjetrin.

 

 

Schlagwörter:

KOMMENTAR(E) (5)

 • Insider
  Apr 28, 2020., 17:01 •

  Ein lang gesuchter Mörder, wurde festgenommen

  Ekzekutimi i dyfishtë në Lezhë, arrestohet i dyshuari, në kërkim i vëllai

  Rapsodi Kol Murrani
  41-vjeçari Aleksandër Përdoda, banor i fshatit Lalm dhe person me precedent kriminal në fushën e krimeve ndaj personit, është arrestuar nga policia pasi dyshohet si autor i vrasje së rapsodit të njohur në Lezhë Kol Murranit dhe Preng Simonit. Burime nga policia e Lezhës, ku Përdoda mbahet, thanë se i dyshyari ka pranuar autorësinë e krimit të dyfishtë. Nga hetimet e para, rezulton se ai kishte konflikte pronësie për një tokë me Kol Murranin, i cili dhe dyshohet si shënjestra e këtij atentati. Ngjarja ndodhi mesditën e djeshme në pyllin e fshatit Lalm Luka. “Nga tërësia e veprimeve dyshohet se ky shtetas i ka qëlluar me armë (viktimat) për arsye pronësie, pasi pretendon se pjesa ku ka ndodhur krimi është pronë e tij”, njoftoi policia.

  • Gjoka
   Apr 28, 2020., 19:41 •

   Schwere Schiesserei in Skhoder, eine andere Hochburg des Verbrechens

 • Gjoka
  Mai 03, 2020., 19:03 •

  Mörder, werden festgenommen Elton Qyno

  'Mos se e vrave, e vrau djalin thërrisni ambulancën'/ Festa në Korçë që u kthye në mort! Historia tragjike e vrasjes së Altin Balliut nga killeri gjakftohtë /VIDEO

  Kjo është historia tragjike e vrasjes së Altin Balliut në Korçë. I riu që po festonte me shoqërinë e tij ndërimin e viteve, por që festa u kthye në tragjedi. Kjo pasi një i dënuar për akuzën e “Vrasjes me paramendim” mbetur në tentativë që ishte liruar me kusht nga gjykata,por realisht nuk ishte vënë asnjë ditë në shërbim prove, përplaset fizikisht me grupin e të rinjvë që festonin, duke vrarë me armë Altin Balliun. Për më tepër ju ftojmë të ndiqni dokumentarin e përgatitur për këtë ngjarje. Fiere: Luxus Villa, Cannabis Plantagen, Drogen Labore: Festnehmen

  • pixelschubser
   Mai 04, 2020., 19:54 •

   Die ermordeten Brüder waren in mehrere Morde verwickelt, Täter, auch mit dem Skandal Flugplatz Überfall verbunden. lt. Angela Merkel, den korrupten EU Banden, hat Albanien entscheidende Fortschritte gemacht, deshalb wandert die Bevölkerung aus, vor diesen kriminellen Banden. SEit 2008 ist diese Anarchie, nach 1997-98 und immer Berisha Leute, waren die GRundlage und korruptge ausl. Diplomaten und Politiker

 • Gjoka
  Mai 24, 2020., 20:06 •

  Hinrichtung in Vlore der von seinen Beutenzügen aus Europa zurück gekommen war

Wird geladen
×