Hinrichtung mit 4 Schüssen in Korce: Emiljano Pinen

Kommt unverändert öfters vor in Albanien

 

Report Tv siguron pamjet e vrasjes për banesën në Korçë, momenti kur 61 vjeçari ekzekuton me 4 plumba Emiljano Pinen, më pas vret veten Momenti kur Ilio Lluka qëllon Emiljano Pinen

Report Tv siguron pamjet e vrasjes për banesën në Korçë, momenti kur 61 vjeçari ekzekuton me 4 plumba Emiljano Pinen, më pas vret veten

Report Tv ka siguruar videon e ngjarjes tragjike të ndodhur mbrëmjen e djeshme në Korçë ku pas konfliktit për banesën, Ilio Lluka qëlloi për vdekje Emiljano Pinen dhe më pas vrau veten, por për shkak të përmbajtjes së rëndë, është vendosur që pamjet të mos transmetohen.

29 Shkurt, 20:33 | Përditësimi i fundit: 22:47

HINTERLASSE EINEN KOMMENTAR

Wird geladen
×