Vom Verbrecher Pharma Kartell, des “ Ilir Beqaj“ Delta Pharm wurde Alles beschlagnahmt

Auch hier tief verwickelt die Deutschen Bestechungsbanden der Unfähigkeit. Nur in Deutschland ist die Pharma Mafia noch stärker, bis ganz nach Oben, zum RKI, PEI, Ministern, Ministerien, wie der Corona Betrug erneut zeigte

Man hätte das vor 15 Jahren machen müssen, diesen Ober Bestecher, auch für Edi Rama und es ist ein weites Netzwerk von Kriminellen

SPAK heton Ilir Beqajn për korrupsion e shpërdorim detyre, dyshohet për fshehje pasurie! Lidhjet me ‘Delta Pharma’ e fondet e SASPAC, i kontrollohet banesa Ilir Beqaj

SPAK heton Ilir Beqajn për korrupsion e shpërdorim detyre, dyshohet për fshehje pasurie! Lidhjet me ‘Delta Pharma’ e fondet e SASPAC, i kontrollohet banesa

SPAK ka nisur një hetim pasuror ndaj ish ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqaj, për lidhje me kompanitë farmaceutike ‘Delta Pharma’. Paralelisht ka nisur edhe një hetim për abuzime në SASPAC, drejtoria e fondeve të huaja që drejtonte Beqaj. Sekuestrohen telefona, kompjutera e dokumente. Ka dhe përgjime ambientale dhe telefonike. Në hetim dhe gruaja

 

SPAK heton Ilir Beqajn, gruaja e ish- ministrit shiti aksionet 15 mijë lekë! Si përfundoi kompania në dorë të Eduard Currajt pronar i 'Delta Pharma'

 

 

Tender für Freunde, sein Spezial Gebiet und Fälschung aller Dokumente

Ja dosja “e zezë” e drejtueses së AKSHI-t, nga dyshimet e sabotimit të hetimeve të SPAK për Ilir Beqajn, tenderat për miqtë dhe deri tek afera që po hetojnë prokurorët specialë që mund ta fundosë, zbardhen skemat abuzive të Linda Karçanajt

Ja dosja “e zezë” e drejtueses së AKSHI-t, nga dyshimet e

Linda Karçanaj, drejtoresha e Agjencisë Kombëtarë të Shoqërisë së Informacionit (AKSHI) vazhdon të mbrohet nga mjeshtri i dardhaxhinjve, Edi Rama. Ai po e mban nën sqetullat e tij, duke mos marrë asnjë masë edhe pse AKSHI është shndërruar si një gropë thithëse që vetëm shpërdoron taksat tona dhe shpërndan tendera të dyshimtë. Dosja “e zezë” e drejtueses së AKSHI-t sa vjen dhe zgjerohet. Në këtë artikull po renditim vetëm majën e ajsbergut të korrupsionit galopant që ka mbërthyer këtë institucion.

Dyshimet e sabotimit të hetimeve të SPAK

 

https://sot.com.al/aktualitet/ja-dosja-e-zeze-e-drejtueses-se-akshi-t-nga-dyshimet-e-sabotimit-te-h-i632856

 

Schlagwörter: ,

Wird geladen
×