Mafia Hinrichtungen: Elbasan, Fiere/Vlore, Sarande

Beteiligungen an illegalen Lokalen, Hotels, lösten sich in Luft auf und dann gibt es Tote im Geldwäsche Betrugs System

 

 

Makina e autorëve të vrasjes që digjet
Momenti kur nxirren trupat e pajetë
Makina e viktimave
Pamje nga vendi i ngjarjes
Kallashnikovi në makinën e shkrumbuar
Makina e autorëve të vrasjes që digjet
Momenti kur nxirren trupat e pajetë

Pamje nga vendi i ngjarjes

Atentat në autostradën Fier-Vlorë, vriten me breshëri kallashnikovi në makinë Shpati Lena dhe Hakim Xhezo! 3 autorë të dyshuar, shkak dyshohet hakmarrja (VIDEO)

Geno (Shpati) Lena, 37-vjeç dhe Hakim Xhezo, 34 vjeç, janë ekzekutuar nga një atentat i mirëorganizuar në aksin Fier-Vlorë, në afërsi të mbikalimit të fshatit Panaja. Paraprakisht dyshohet se vrasja ka ndodhur për motive hasmërie. Brenda makinës së djegur janë gjetur 3 automatikë.

121314151617

Referuar të dhënave janë rreth 17% e të anketuarve të cilët kanë thënë se procedurat e zhdoganimit të mallrave të tyre në Shqipëri zgjasin më pak se dy ditë. Kosova gjithashtu regjistron përqindje më të lartë se vendet e tjera sa i përket…

18 Gusht, 07:17 | Përditësimi i fundit: 07:24 4 Sociale

Sherri për kalin në 2019, Shpati Lena dhe Hakim Xhezo që u vranë sot, shoku dhe vëllai i Eduart Xhezos! Ekzekutoi 'Arbenin e Çeçesë' se i rrahu rojen Arben Beqiraj

Sherri për kalin në 2019, Shpati Lena dhe Hakim Xhezo që u vranë sot, shoku dhe vëllai i Eduart Xhezos! Ekzekutoi ‚Arbenin e Çeçesë‘ se i rrahu rojen

Shpati Lena dhe Hakim Xhezo janë dy viktimat e atentatit në Vlorë. Emrat e tyre nuk janë të panjohur për policinë pasi kanë qenë i përfshirë në një ngjarje kriminale.

18 Gusht, 11:29 | Përditësimi i fundit: 12:15 Kronikë

I besuari i Ilir Metës në aferën CEZ-DIA Kastriot Ismailaj drejt lirimit nga burgu! A do rrëfehet në SPAK, pse e ka humbur qetësinë kreu i Partisë së Lirisë?! Ilir Meta dhe Kastriot Ismailaj

I besuari i Ilir Metës në aferën CEZ-DIA Kastriot Ismailaj drejt lirimit nga burgu! A do rrëfehet në SPAK, pse e ka humbur qetësinë kreu i Partisë së Lirisë?!

Afati i vuajtjes së dënimit të Kastriot Ismailajt drejt përfundimit. Të gjitha faktet dhe dëshmitë që implikojnë Ilir Metën në aferën 5 milionë…


17 Gusht, 20:44 | Përditësimi i fundit: 20:47 Reportazh

‘Kush e vrau, para 10 minutash fola me çunin?’ momenti kur familjarët e 33-vjeçarit që u ekzekutua në Elbasan shkojnë në vendngjarje! Njërit i bie të fikët (VIDEO) Momenti kur një prej familjarëve humb ndjenjat

‘Kush e vrau, para 10 minutash fola me çunin?’ momenti kur familjarët e 33-vjeçarit që u ekzekutua në Elbasan shkojnë në vendngjarje! Njërit i bie të fikët (VIDEO)

18 Gusht, 09:00 | Përditësimi i fundit: 10:53 1


 

Schlagwörter:

KOMMENTAR(E) (4)

 • pixelschubser
  Aug 18, 2022., 12:39 •

  Florenc Çapja kehrt aus Dubai zurück? Die Polizei durchsucht das Haus, der Vater wird gesucht, er wird verdächtigt, seinem Sohn bei Verbrechen geholfen zu haben! Was wurde im Dienst gefunden Die Polizei kündigte die Suche nach dem Vater von Florenc Capjas an, nachdem in seiner Tankstelle in Elbasan das Nummernschild des gestohlenen Autos, Munition und Polizeimütze gefunden worden waren. Ihm wird vorgeworfen, bei den kriminellen Ereignissen ein enger Mitarbeiter des Jungen Florenc Çapjas gewesen zu sein. ALLE Neuigkeiten über Florenc Čapjan Die Geschichte des Çapja-Stammes und die Mordsaga Nuredin Dumans Aussage, die Florenc Çapjan verwickelte: Er gab mir 200.000 Euro, um Sokol Sanxhaktari zu töten Wer ist Florenc Çapja, der heute meistgesuchte in Albanien, der in Dubai seine Freiheit genießt? https://shqiptarja.com/lajm/elbasan-shpallet-ne-kerkim-babai-i-florenc-capjas-fejzullah-capja

 • BuckZiehsMutter
  Aug 19, 2022., 12:37 •

  Arsen Rusta 

  EKSKLUZIVE/ Ezekutohet në Itali për hakmarrje Elson Kalaveri, i arrestuar në vitin 2014 se qëlloi me plumb në kokë brenda në komisariatin e Mamurrasit fqinjin

  Shqiptari i vrarë ditën e djeshme në rajonin e pisa itali është  Elson Kalaveri, një emër i njohur i policisë në Shqipëri. Report Tv mëson se bëhet fjalë për Elson Kalaveri, i arrestuar në Shqipëri për plagosje në Mamurras. Policia Italiane dhe ajo shqiptare kanë ngritur grup të përbashkët hetimor

 • BuckZiehsMutter
  Aug 20, 2022., 17:17 •

  Kronikë Dyshohet se do bënin atentat në Shëngjin, lihet në burg 'ushtari' i Ervis Martinajt dhe bashkëpunëtorja e tij! U kapën me makinë të blinduar e kallshnikov Nikoll Sherrnikun Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Flutura Berishën dhe Nikoll Sherrnikun të arrestuar tre ditë më parë në Lezhë, pasi u kapën me makinë të blinduar dhe municion luftarak me vete. Berisha dhe Sherrniku dyshohet se do bënin atentat në Shëngjin, pasi në makinë iu gjetën 1 kallashnikov me plumb në fole. Dyshohet se do bënin atentat në Shëngjin, lihet në burg 'ushtari' i Ervis Martinajt dhe bashkëpunëtorja e tij! U kapën me makinë të blinduar e kallshnikov Nikoll Sherrniku, makina e blinduar dhe armët e gjetura në mjet Redaksia 20 Gusht, 10:59 | Përditesimi i fundit: 20 Gusht, 11:15 [Rrit madhesinë e shkrimit] [Zvogëlo madhesinë e shkrimit] LEZHË- Gjykata e Lezhës ka lënë në burg Flutura Berishën dhe Nikoll Sherrnikun të arrestuar tre ditë më parë në Lezhë, pasi u kapën me makinë të blinduar dhe municion luftarak me vete. Berisha dhe Sherrniku dyshohet se do bënin atentat në Shëngjin, pasi në makinë iu gjetën 1 kallashnikov me plumb në fole. Nikoll Sherrniku është një emër i njohur për efektivët, pasi ishte nën masën ‘arrest shtëpie’, sepse ishte i implikuar në vrasjen e efektivit Xhulio Prela në dhjetor të vitit 2020. Në makinën e blinduar tip ‘Toyota’ u kap dhe u arrestua edhe 34-vjeçarja Flutura Berisha, ndërsa brenda mjetit ishte edhe një 15-vjeçar. https://shqiptarja.com/lajm/dyshohet-se-do-benin-atentat-ne-shengjin-lihet-ne-burg-ushtari-i-ervis-martinajt-dhe-bashkepunetorja-e-tij

 • navy
  Sep 03, 2022., 08:19 •

  und weiter geht es. Jede Woche sind nun auch im August Schiessereien, Morde, was es früher wegen den Touristen nicht gab

Wird geladen
×