Beteiligungen an illegalen Lokalen, Hotels, lösten sich in Luft auf und dann gibt es Tote im Geldwäsche Betrugs System

 

 

Makina e autorëve të vrasjes që digjet
Momenti kur nxirren trupat e pajetë
Makina e viktimave
Pamje nga vendi i ngjarjes
Kallashnikovi në makinën e shkrumbuar
Makina e autorëve të vrasjes që digjet
Momenti kur nxirren trupat e pajetë

Pamje nga vendi i ngjarjes

Atentat në autostradën Fier-Vlorë, vriten me breshëri kallashnikovi në makinë Shpati Lena dhe Hakim Xhezo! 3 autorë të dyshuar, shkak dyshohet hakmarrja (VIDEO)

Geno (Shpati) Lena, 37-vjeç dhe Hakim Xhezo, 34 vjeç, janë ekzekutuar nga një atentat i mirëorganizuar në aksin Fier-Vlorë, në afërsi të mbikalimit të fshatit Panaja. Paraprakisht dyshohet se vrasja ka ndodhur për motive hasmërie. Brenda makinës së djegur janë gjetur 3 automatikë.

121314151617

Referuar të dhënave janë rreth 17% e të anketuarve të cilët kanë thënë se procedurat e zhdoganimit të mallrave të tyre në Shqipëri zgjasin më pak se dy ditë. Kosova gjithashtu regjistron përqindje më të lartë se vendet e tjera sa i përket…

18 Gusht, 07:17 | Përditësimi i fundit: 07:24 4 Sociale

Sherri për kalin në 2019, Shpati Lena dhe Hakim Xhezo që u vranë sot, shoku dhe vëllai i Eduart Xhezos! Ekzekutoi 'Arbenin e Çeçesë'  se i rrahu rojen Arben Beqiraj

Sherri për kalin në 2019, Shpati Lena dhe Hakim Xhezo që u vranë sot, shoku dhe vëllai i Eduart Xhezos! Ekzekutoi ‚Arbenin e Çeçesë‘ se i rrahu rojen

Shpati Lena dhe Hakim Xhezo janë dy viktimat e atentatit në Vlorë. Emrat e tyre nuk janë të panjohur për policinë pasi kanë qenë i përfshirë në një ngjarje kriminale.

18 Gusht, 11:29 | Përditësimi i fundit: 12:15 Kronikë

I besuari i Ilir Metës në aferën CEZ-DIA Kastriot Ismailaj drejt lirimit nga burgu! A do rrëfehet në SPAK, pse e ka humbur qetësinë kreu i Partisë së Lirisë?! Ilir Meta dhe Kastriot Ismailaj

I besuari i Ilir Metës në aferën CEZ-DIA Kastriot Ismailaj drejt lirimit nga burgu! A do rrëfehet në SPAK, pse e ka humbur qetësinë kreu i Partisë së Lirisë?!

Afati i vuajtjes së dënimit të Kastriot Ismailajt drejt përfundimit. Të gjitha faktet dhe dëshmitë që implikojnë Ilir Metën në aferën 5 milionë…


17 Gusht, 20:44 | Përditësimi i fundit: 20:47 Reportazh

‘Kush e vrau, para 10 minutash fola me çunin?’ momenti kur familjarët e 33-vjeçarit që u ekzekutua në Elbasan shkojnë në vendngjarje! Njërit i bie të fikët (VIDEO) Momenti kur një prej familjarëve humb ndjenjat

‘Kush e vrau, para 10 minutash fola me çunin?’ momenti kur familjarët e 33-vjeçarit që u ekzekutua në Elbasan shkojnë në vendngjarje! Njërit i bie të fikët (VIDEO)

18 Gusht, 09:00 | Përditësimi i fundit: 10:53 1