Russischer Auftragskiller festgenommen mit UZI und Scharfschützen Waffen

Uzi Maschinen Pistolen, hatte die Polizei Mafia in Albanien, schon ini 1997! Deshalb ist das Nichts besonderes, wenn ein Russe, nur auch mit einer UZI festgenommen wurde. Andere aus. Auftragskiller werden immer wieder mal in Albanien festgenommen

Snajper rus, silenciator dhe “Uzi” izraelit: Armatimi i avancuar që kapi policia në Tiranë

schedule14:22 – 19 Qershor, 2020

Policia ka publikuar detaje në lidhje me operacionin “Yrsheku” të zhvilluar gjatë ditës së sotme, për të cilin abcnews.al njoftoi që në mëngjes.

Gjatë këtij operacioni janë sekuestruar një numër i madh armësh duke filluar nga pistoletat, tek automatikët “kallashnikove”, mitralozët dhe një snajper.

Snajper rus, silenciator dhe “Uzi” izraelit: Armatimi i avancuar që kapi policia në Tiranë

 

‚Mitraloz, kallashnikovë, tritol’/ Kapet autori i sulmit ndaj kompleksit ‚Eiffel‘, kishte kthyer shtëpinë në bazë ushtarake, në kërkim edhe miku i Ervis Martinajt (VIDEO)

KOMMENTAR(E) (2)

  • Balkansurfer
    Jun 23, 2020., 19:28 •

    2 Geschäftsleute, wurden in der Stadt LAC, hingerichtet, der verletzte Attentäter in einer Privat Klinik in Tirana festgnommen https://lapsi.al/2020/06/23/video-si-i-ekzekutoi-eduart-lamaj-dy-biznesmenet-ne-lac/

  • NATO Land Albanien: Handy Bomben Anschlag mitten in Tirana, gegen einen prominenten Verbrecher Clan: Preng Gjini und Toni Gjini – Marina Durres – Albanien
    Sep 15, 2020., 20:44 •

    […] Russischer Auftragskiller festgenommen mit UZI und Scharfschützen Waffen […]

Wird geladen
×