der normale Juni und Familien Mord: Kemal Sela erschiesst seine Eltern

Kemal Sela, erschoss vor den Augen der Hotel Gäste, sein Eltern, weil mit seinen Geldern das Hotel gebaut wurde, aber das Hotel, die Einnahmen die Eltern behielten. Der normale Familien Mord, oft im Juni, wenn Migranten zurückkommen und merken, das man betrogen wurde

Kemal Sela

Kthehet nga Anglia, qëllon me kallashnikov nënën dhe babain

Qemal Sela, 26 vjeç, ekzekutoi mesditën e së enjtes me kallashnikov dy prindërit e tij.

I riu, emigrant në Angli prej shumë vitesh, ishte kthyer në Peshkopi pranë familjes mbrëmjen e djeshme. Familja e tij ka në pronësi hotelin “Sela”, që ndodhet në zonën e llixhave, pranë Peshkopisë. Pushuesit aty dhe banorët e zonës, pak pas orës 12:00 dëgjuan breshërinë e armës. Më pas, 26-vjeçari me armë në dorë ka dalë në derën e hotelit për t’u larguar, por aty rastësisht ka kaluar një automjet i forcave të policisë që ishte drejtuar për në poligonin e qitjes.

Policët i kanë kërkuar që të ndalojë dhe i kanë marrë edhe armën me të cilën kreu vrasjen. Në vendin e ngjarjes janë gjetur të gjitha shenjat që vërtetojnë se Qemal Sela vrau në vend babanë e tij, Flamur Sela, 55 vjeç dhe nënën e tij, Zeqimete Sela, 50 vjeç.

Policia nuk jep detaje për shkaqet e kësaj vrasjeje, por ata që e njohin familjen dyshojnë se vrasja ka ndodhur për shkak të mosmarrëveshjeve për pronësinë e hotelit privat që administrohej nga babai dhe në të cilin punonte e gjithë familja, vëllai dhe motra e viktimës.

Kjo e fundit ka parë të gjithë ngjarjen dhe është dëshmitarja kryesore. Ajo është dërguar në spital në gjendje shoku psikologjik dhe pritet që të merret më vonë në pyetje.

Top Channel

 

 

Schlagwörter:

KOMMENTAR(E) (1)

  • navy
    Jun 08, 2018., 16:36 •

    Albanien Export Gutgut: Mord, Drogen, Waffen! 59 % der Albaner sind functional illerate, also zu dumm zum arbeiten, fahren in Deutschland Luxus Autos, besitzen das Dollhouse das Hamburger Edel Bordell für den Hamburger Senat und vor allem für die SPD Banden. siehe Heiko Maas, Knut Fleckenstein, Michael Roth, lauter Idioten die nach Albanien reisen in Tradition Eine junge Frau wurde auf offener Strasse hingerichtet, der Täter erschoss sich Der Mord wurde gefilmt

Wird geladen
×