nach 30 finanzierter Justizaufbildung in Albanien. Jede Monat Hinrichtungen

Die Polizei gab an diesem Mittwoch bekannt, dass Ruben Saraiva, 4 britische Staatsbürger und der Albaner Edmond Haxhia den Geschäftsmann Nikulaj organisiert und hingerichtet haben.

Wenn Abzocker Ratten, Justiz Missionen leiten und real Berufslose Spinner sind, vor allem Leute von der EU Commission

 

Nur in der Sache, sind Deutsche und US Politiker gut

 

Die Korrupten Deutschen Politiker lieben ihren Mafia Boss: Jo Biden

Luxus Prostitierte, der Sohn brachte Alles: Hunter Biden

Langzeit Partner vor 30 Jahren schon der Albaner Mafia

Joe Bidens Tochter über ihre Kindheit:

Ein Staatsmann welcher sogar seine eigene Tochter missbraucht, ihre Kindheit zerstört, sie gar vergewaltigt. Das erinnert mich daran:

https://www.youtube.com/embed/3DbE2SmV2bs?wmode=opaque
Joe Biden’s Insane thoughts on Hairy Legs, Roaches, and kids

Smalltalk : Hunter Biden soll 30.000 Dollar für Prostituierte ausgegeben haben

  • Aktualisiert am 12.07.2022-15:49

Bildbeschreibung einblenden

Hunter Biden während der Verleihung der Presidential Medal of Freedom im Weißen Haus. Bild: Laif

Nach Recherchen der „Daily Mail“ soll der Sohn des US-Präsidenten nicht nur viel Geld für Prostituierte ausgegeben haben – sondern zudem Frauen per Zug für „sexuelle Aktivitäten“ nach New York gebracht haben.

 

https://www.faz.net/aktuell/gesellschaft/smalltalk/hunter-biden-soll-30-000-dollar-fuer-prostituierte-ausgegeben-haben-18167615.html

Dyshohet se vrau biznesmenin Ardian Nikulaj në Shëngjin, del një FOTO e re e autorit

Dyshohet se vrau biznesmenin Ardian Nikulaj në Shëngjin, del një

Fotoja që shihni më poshtë është e portugezit Ruben Saraiva, i cili dyshohet të jetë ekzekutori i biznesmenit Ardian Nikulaj më 19 prill në Shëngjin.

Dyshohet se vrau biznesmenin Ardian Nikulaj në Shëngjin, del një

Policia bëri të ditur këtë të mërkurë se Ruben Saraiva, 4 shtetas britanikë dhe shqiptari Edmond Haxhia, organizuan dhe ekzekutuan biznesmenin Nikulaj.

Kujtojmë se, gjashtë persona kanë bashkëpunuar për të kryer vrasjen e biznesmenit Ardian Nikulaj.

Nikulaj u ekzekutuka me gjakftohtësi nga killeri portugez i porositur nga Edmond Haxhia teksa pinte kafe në lokalin e tij.

Policia po kryen kërkime intensive për gjashtë personat që dyshohet se kanë gisht në ekzekutimin e Nikulajt, ndërsa ditën e djeshme ka gjetur motorin me të cilin u larua nga vendngjarja autori i krimit.

Motori u gjet hedhur në lumë në fshatin Kakarriq, në afërsi të banesës së Haxhisë. Ruben Saraiva, ndërsa autori dyshohet se është arartisur drejt Greqisë.

Saraiva mbante një maskë, skafandër, jelek fosforeshent dhe i kamufluar me veshje të trasha, pasi kryen vrasjen me pistoletë në një distancë shumë të afërt dhe i vetëm largohet qetësisht me motor nga vendngjarja.

Plani për ekzekutimin e Ardian Nikulajt, ka nisur më shumë se 3 muaj më parë kur Edmond Haxhia, djali i dajës së Elton Lekstakaj ka udhëtuar nga Britania e Madhe në Drejtim të Shqipërisë.

Wird geladen
×