Attentat im Büro des Besitzers eines inaktiven Unternehmens in Kurbin, es bleiben Verletzte! Ökonom versehentlich getötet (NAMEN+VIDEO)

Kurbin ist eine Mafia Ortschaft, Schmuggler Hochburg, Richtung Montenegro

der Wachmann, angeblicher Geschäftsführer Selman Mihana, 71 Jahre wurde getötet im Kugelhagel

Heute Morgen ereignete sich in Kurbin im Dorf Gurëz ein Attentat mit Schusswaffen. Das Ziel des Attentats war Ardjan Gjeloshi, der Eigentümer eines inaktiven Unternehmens, während der Ökonom des Unternehmens, Selman Mihana, versehentlich durch das Kugelhagel getötet wurde.

 

Atentat brenda zyrës pronarit të një firme inertesh në Kurbin, mbetet i plagosur! Vritet aksidentalisht ekonomisti (EMRAT+VIDEO) Viktima, Selman Mihana dhe pamje nga vendi i ngjarjes

Atentat brenda zyrës pronarit të një firme inertesh në Kurbin, mbetet i plagosur! Vritet aksidentalisht ekonomisti (EMRAT+VIDEO)

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kurbin në fshatin Gurëz. Shënjestër e atentatit ka qenë Ardjan Gjeloshi pronarë i një firme inertesh, ndërsa nga breshëria e plumbave është vrarë aksidentalisht ekonomisti i firmës Selman Mihana

10-15 Jahre zu spät: nun beschlagnahmt: Das illegale Mafia Imperium in Skhoder. „Prince Lake“ bekannt und im Besitz von der Ehefrau Cafit, Violeta Cafi

 

FOTO/ ‚Princi i Liqenit‘ të Shkodrës bëhet i shtetit, SPAK konfiskon pasuritë e Gëzim Cafit

FOTO/ 'Princi i Liqenit' të Shkodrës bëhet i shtetit, SPAK konfiskon pasuritë e Gëzim Cafit

Bar restoranti i konfiskuar

SHKODËR- Një ndër komplekset më të bukura të qytetit të Shkodrës ka kaluar në pronësi të shtetit shqiptar. Me kërkesë të SPAK, një objekt tre katësh me një sipërfaqe ndërtimi në total 900 m2, që përfshin një bar-restorant-hotel, është konfiskuar me vendim të gjykatës.

Siç shihet edhe në këto foto, subjekti “Prince of Lake”, është ndërtuar në majën e një shkëmbi buzë liqenit të Shkodrës. Tashmë “Princi i Liqenit” të Shkodrës i kalon shtetit.

“Princi i Liqenit” rezulton në emër të bashkëshortes së Cafit, Violeta Cafi. GJKKO njoftoi sot se ka vendosur konfiskimin e pasurive të Gëzim Cafit, i dënuar për vrasje në tentativë dhe armëmbajtje pa leje.  Po ashtu në sekuestro është vendosur edhe një truall me sipërfaqe 900 m2.

https://shqiptarja.com/lajm/i-denuar-per-vrasje-dhe-armembajtje-pa-leje-konfiskohen-pasurite-e-gezim-cafit