Der Geschäftsmann, Mafiosi von Kurbin in Nord Albanien Rakik Roli wurde hingerichtet. 3 Verbrecher des Lika Clans wurden als Mörder festgenommen.

12 Dhjetor, 18:47 | Përditësimi i fundit: 18:48 Analiza

Ekzekutimi i biznesmenit në Laç, Report Tv zbulon dëshminë e 22-vjeçarit Lika në polici: Vrasjen e kam bërë unë se djemtë e tij më rrahën! Babai dhe shoku s’kanë lidhje

Dëshmia e dhënë në polici nga 22-vjeçari Llej Lika i cili sëbashku me babain e tij Skëndër Lika dhe shtetasin Klajdi Gjexhaj (Beleshi) u arrestuan një ditë më parë për vrasjen e biznesmenit Rakik Roli në Sanxhak të…