Eduart Dauti, gehört zu den übelsten Verbrecher Banden aus dem Kosovo, in Durres, mit dem Patriachen des Verbrechens: IlIr Majlini

Extrem Verbrecher Clan, der Kosovo Super Mafia in Durres: Ilir Majlini

Ilir Malindi
Gross Verbrecher für die Kosovo Terroristen Mafia, mit allen Tefefon Nummer der Innenminster und Albanischen Premierministern v0n Albanien auf dem Handy
Gentian Malindi,
Gross Drogen Schmuggler: Gentian Majlini, Sohn des Ilir Majlindi

Sie wussten, dass sich der Besitzer von „Alba Exotic Fruit“ im Ausland versteckt hielt, in dessen Behältern zig kg Kokain beschlagnahmt wurden, Eduart Dauti wurde in einer Bar in Tirana festgenommen

Der Vater von Arber Cekaj, wurden wegen Kokain Import festgenommen: Selim Cekaj

Nimmte Bestechungsgelder für die Beschäftigung im Ministerium, verurteilt zu 10 Monaten Gefängnis Rovena Voda

Rovenna Voda

7 Prill, 15:04 | Përditësimi i fundit: 17:24 Politikë
Rovena Voda në GJKKO

Mori ryshfet për punësim në ministri, dënohet me 10 muaj burg Rovena Voda

Voda u dënua me 1 vit e 3 muaj burgim, por për shkak të gjykimit të shkurtuar, ish-zv.ministrja do të vuaj vetëm 10 muaj në qeli. Po ashtu edhe dy…

Eduart Dauti

E dinin se fshihej jashtë vendit, pronari i ‘Alba Exotic Fruit’,  në kontejnerët e të cilës u kapën dhjetëra kg kokainë, Eduart Dauti u arrestuar në një lokal në Tiranë

I shpallur në kërkim muaj më parë, administratori i kompanisë “Alba Exotic Fruit”, Eduart Dauti u arrestua në një lokal në dalje të Tiranës, pranë…

7 Prill, 14:58 | Përditësimi i fundit: 15:10

Trafik droge/ Goditet grupi i Ergys Dashit të vrarë në Ekuador, arrestohen 11 ‚ushtarët‘ e tij në Torino, mes tyre dhe shqiptarë! Kapen 80 kg kokainë me vlerë 4.5 mln euro (VIDEO)