Der verurteilte Kriminelle SP Abgeordnete Arben Ndoka, beginnt eine Schlägerei im Parlament

 

Der ganz normale Abgeordnete, oft sogarMinister aber mit Vorstrafen, gesuchte Verbrecher, welche neue Identitaeten erhielten. Idioten ohne Hirn, als Abgeordnete: Man erlebt es immer wieder, wenn die EU Mafia sich ausgetobt hatten, mit Demokratie bringen und die Politischen Stiftungen. siehe auch Ukraine: ARben Nodka ist verurteilter Zuhälter, in Italieh, sitzt nun im Parlament als SP Abgeordneter was der normale Abgeordnete ist in Albanien.

PM und die Albanische Bildung im Boden losen Nichts

Fuer Albanische Verhaeltnisse ist es eine Laecherlichkeit, wo der General Staatanwalt Adriatik Llalla, nun Verfahren einleitete, aber selbst als Schutzherr der Verbrecher Kartelle auftritt und mit solchen Verfahren ablenkt.

sherri

Der SP Abgeordnete Arben Ndoka, zu 7 Jahren Haft in Italien verurteilt, wegen Zuhaelterei, Drogen und im Parlament faengt er eine Schlaegerei an. Kandidaten Plaetze wurde nicht nur in der Berisha Partei fuer Geld verkauft, so das das Parlament unveraendert zu ca. 80 % von Vertretern von Mafia Clans vertreten ist. Vor allem bei der Ilir Meta LSI , Fatmir Mediu RP Partei, sind besonders viele Kriminelle im Parlament. Bei der Berisha Partei, hat jede Familie eines Abgeordneten Dreck am Stecken, vor allem Josefina Topalli – Copa Clan, die Berisha Familie selbst, Ristani, Aldo Bumci, Bykylabashi usw.

Stavros MarkosumSManalysis – vor 1 Tag

Boxing between MP of the Albanian Parliament *The Prosecutor General declared that they have started investigations against three Albanian MPs, Arben Ndoka and Pjerin Ndreu from the Socialist Party, who are accused of attacking the Democratic MP, Gent Strazimiri from the Democratic Party. The third MP under investigation is Astrit Veliaj, from the DP. *

 

PD: Deputeti Arben Ndoka, i dënuar në Itali për shfrytëzim prostitucioni

– 2014-07-12 17:36:30

Partia Demokratike publikoi sot dokumente, që sipas saj, vërtetojnë akuzat për lidhje të kryeministrit Edi Rama me krimin. Në një deklaratë nga selia e PD-së, deputeti Arben Ristani publikoi një dosje, që sipas tij, i përket deputetit socialist Arben Ndoka, i cili rezulton i dënuar nga drejtësia italiane për shfrytëzim prostitucioni dhe heqje të paligjshme të lirisë.

http://koha.net/?id=27&l=17671

Prokuroria 3 deputetet

In den Anarchie Maerkten von Tirana, oder Durres


Die ganz normale Hinrichtung in Tirana, wenn schon so viele Kriminelle im Parlament sind. Trotz 5 Kugel, ueberlebte das Opfer den Anschlag der zu seiner Arbeits Stelle ging. Es ging wieder einmal um Grundstuecks Raeubereien und Besetzungen.

Aktualitet
25 Shtator 2014 – 19:11

Ja si u qëllua me 6 plumba
28-vjeçari, A1Report sjell pamjet – See more at: http://www.shqiptarja.com/home/1/ja-si-u-q-llua-me-6-plumba-28-vje-ari-a1report-sjell-pamjet-241802.html#sthash.SeHWEp38.dpuf

Super Gangster als SP Abgeordnete gibt es genügend: Pjier Ndreau, wurde 2004 als höchster Polizei Direktor verhaftet (von der eigenen Regierung der SP und Fatos Nano), weil er neue Identitäten besorgte mit den Bundesdruckerei Mafosi Geschäften mit neuen Pässen und Ludgar Vollmer, Visas Skandal und wegen Drogen Handel usw..

44px;“>

Flasin deputetët e përgjuar Ndreu, Bare dhe Sterkaj: Të hapet proces penal për Visho Likën, na përgjoi pa lejen e kryetarit të Kuvendit

Flasin deputetët e përgjuar Ndreu, Bare dhe Sterkaj: Të hapet proces penal për Visho Likën, na përgjoi pa lejen e kryetarit të Kuvendi
Një ditë pas zbardhjes së listës së zyrtarëve të lartë me imunitet, të përgjuar nga Visho Lika për llogari të Sali Berishës, ka ardhur dhe reagimi i deputetëve të përgjuar. Njëri ndër ta është dhe deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu, anëtar i grupit të kontrollit në SHISH, i cili rezulton se është përgjuar nga Shërbimi Informativ Shtetëror me firmën e kryeprokurorit,…

10 Gedanken zu „Der verurteilte Kriminelle SP Abgeordnete Arben Ndoka, beginnt eine Schlägerei im Parlament“

 1. Die Mafia Firma Pelikan weihte ein neues Buero Centrum ein.

  Der Eigentuemer ist Langzeit in Italien verurteilt, hatte Haus Arrest und ist spurlos verschwunden.: Arben Gropa zu 33 Jahren Haft in Italien verurteilt, wegen Drogen Schmuggel, Leitung Prostitutions Ringe
  1/21/2014 – http://www.albania.de

  siehe: http://www.old.albania.de/alb/index.php?m=20140121

  Die Firma bewacht u.a. auch Gerichte in Albanien und Private Polizei war immer ein Mafia Geschaeft im Kosovo und Albanien.

 2. Adriatik Llalla, traf 23 Staatsanwaelte in Tirana, welche Nichts tun.

  Llalla mblidhet me 23 prokurorë nga Tirana e rrethet
  Publikuar më 26.09.2014 | 10:57
  0 1

  Kryeprokurori Adriatik Llalla ka mbledhur sot në një takim 23 prokurorë nga Tirana dhe rrethe të ndryshme.

  Mësohet se ky takim po zhvillohet në kuadër të sesionit të ri, në fokus të të cilit do të jetë analiza e punës së organit të akuzës deri më tani.

  Gjithashtu mësohet se do të diskutohen edhe dosje hetimore të kohëve të fundit që janë në proces.

  Takimi është duke u zhvilluar me dyer të mbyllura në ambientet e Prokurorisë së Përgjithshme dhe pritet që në përfundim të ketë një njoftim për mediet.
  http://www.shekulli.com.al/web/p.php?id=56564&kat=87

 3. Die Kriminellen Ilir Cara, beide SP Abgeordnete, werden in den Prozeß nun mit Polizei Eskorte vorgeführt, nachdem die Dumm Banditen nicht zum Gerichts Termin erschienen.

  09 Shkurt 2015 – 11:24 | përditesuar në 12:36
  Mungojnë 2 deputetët e PS-së
  Akuza: Të sillen në gjyq me policë
  Të tjera rreth shkrimit
  VIDEO
  Sherri në Kuvend, Strazimiri: Ndoka e Ndreu më kërcënuan me vrasje
  TIRANE – Prokuroria kërkoi këtë të hënë shoqërimin e detyrueshëm me polici të dy deputetëve socialistë Parid Cara dhe Armand Prenga, për të dëshmuar në procesin gjyqësor ndaj kolegëve Arben Ndoka, Pjerin Ndreu dhe Gent Strazimiri, ky i fundit në cilësinë e të dëmtuarit.

  Në seancën e radhës të mbajtur në Gjykatën e Lartë për dhunën ndaj deputetit demokrat në ambientet e Kuvendit në korrik, dy deputetët nuk u paraqitën për të dëshmuar, ndaj në seancën e radhës organi i akuzës kërkoi shoqërimin me policë në rast se është e nevojshme.

  Për Partinë Demokratike, fakti që deputetët munguan, tregon se ka një tentativë për të zvarritur procesin. Deputeti Eduard Halimi tha se bashkë me kolegë të tjerë demokratë do të monitorojë deri në fund këtë proces.

  “Zvarritja e procesit po vjen nga mungesa e qëllimshme e disa deputetëve që janë thirrur nga gjykata e ku sot prokuroria me të drejtë kërkoi shoqërimin e tyre të detyrueshëm nëse do të vazhdojnë të zvarrisin këtë proces. PD edhe sot i kërkon gjykatës të procedojë me shpejtësi të zbardhë një orë e më parë vendimin, t’i japë dënimin siç parashikohet nga kushtetuta. Do të monitorojmë procesin deri ditën që do të jepet vendimi. Vetëm deputetët e PS dhe avokatët e tyre nuk e kanë parë atë që panë të gjithë shqiptarët”, u shpreh Halimi.

  Në seancën e sotme dëshmuan gardisti Eugen Hasanbelliu dhe deputetja e Partisë Socialiste Klodiana Spahiu.

  Dy deputetet socialist nen akuze per goditjen e Strazimirit
  Dy deputetët e Partisë Socialiste Arben Ndoka dhe Pjerin Ndreu janë nën akuzë se goditën për shkak të detyrës deputetin e opozitës Gent Strazimiri. Hetimi ndaj tyre nisi pas incidentit të ndodhur më korrik të këtij viti në ambientet e korridorit të parlamenti, ndërsa në sallë zhvillohej seanca plenare. Sipas pamjeve nga kamera e sigurisë së Kuvendit, deputetët u përfshinë në një konflikt, ku socialisti Arben Ndoka qëlloi me grusht deputetin demokrat Gent Strazimiri, ndërsa Ndreu e goditi në kokë.

  Çështja gjykohet në Gjykatën e Lartë për shkak të mandatit të deputetit që kanë Pjerin Ndreu dhe Arben Ndoka, këta të fundit kanë qenë të pranishëm në seancën e sotme.

  Pas kësaj ngjarje, opozita nisi bojkotin parlamentar i cili përfundoi me miratimin e rezolutës së përbashkët me negocimin e dy europarlamentarëve Eduard Kukan dhe Knut Fleckenstein.

  Redaksia Online
  (Gre.M/Shqiptarja.com)
  TAG: gent strazimiri pjerin ndreu arben ndoka dhuna ne kuvend
  – See more at: http://shqiptarja.com/home/1/mungojn–2-deputet-t-e-ps-s–akuza-t–sillen-n–gjyq-me-polic–271507.html#sthash.p9w6jzys.dpuf

 4. Arben Ndoka, der verurteilt Zuhälter, Drogen und Frauen Händler im Parlament ist inzwischen auch für Edi Rama ein Problem, denn Tom Doshi war ja nicht der einzige Kriminelle in der REgierungs Partei. Das Lezhe Gericht befasste sich mit dem Banditen, ebenso.

  Cili është deputeti shqiptar që po denoncon SHBA-ja?

  28 korrik 2015 – I vetmi deputet i Shqipërisë i dënuar për trafik të qenieve njerëzore, me qëllim shfrytëzimin për prostitucion është Arben Ndoka. Dosja e deputetit socialist të Lezhës u publikua më 12 korrik të vitit 2014 nga Partia Demokratike. Ai rezulton i dënuar me 4 vjet e 6 muaj burg nga gjykata e Romës. Edhe pas publikimit të këtij skandali që i tregonte botë se në Parlamentin e Shqipërisë kishte hyrë një i dënuar për favorizim prostitucioni, nga Partia Socialiste nuk pati asnjë reagim….

Schreibe einen Kommentar