Affront der Verbrecher Regierung in Tirana, als man nun der kriminelle Elvis Rroshi erneut mit Arben Ahmeti auftritt

Die sogenannten Internationalen, lassen sich vorführen, durch die Verbrecher Kartelle des Salih Berisha, Ilir Meta und ohne jeden Skrupel erneut Edi Rama und Kollegen, wo der US John Withers vor wenigen Jahren dafür sorgte, das alle Ermittlungen gegen Edi Rama eingestellt werden. John Withers muss gewusst haben, das Edi Rama, eine Langzeit Karriere als Drogen Boss (Daut Kadrinovsk<) für die Geldwäsche bereits gelebt hatte.

Masterplan Tirana – The Last Raid of the Oligarchs

Man ignoriert alle Gesetze und Logik einer Firma und Adminstration, was die gnadenlose Ignoranz und Dummheit des Edi Rama nur abrundet und seine kriminellen Akitivitäten auch nicht ändert seit über 15 Jahren.

Original Mafia Stile, was es Weltweit noch nie gab: Ein abgesetzter Bürgermeister, regiert weiter, obwohl er ein Vergewaltiger, Drogen Händler und Geldwäsche Hasadeur ist.

Elvis Rroshi Still Rules Kavaja, without Mandate

Elvis Rroshi Still Rules Kavaja, without Mandate

On Saturday, Minister of Finance Arben Ahmetaj presented himself as candidate deputy for the Socialist Party (PS) in Kavaja. He appeared alongside former Mayor of Kavaja Elvis Rroshi, whose mandate was withdrawn by the…

Verbrecher unter sich in Staten Island – New York: Edi Rama, kaufte sich bei Obama mit 80.000 $ Straffreiheit in 2012, für ein Foto.

Premier Minister Edi Rama – Albanien: Alt Gangster Boss Sal Rusi, der Gambino Familie, wo das FBI Europa sogar in 2003 warnte: Heute Eigentümer der Luxus Villa, des Super Mafia Bosses: Paul Castellano i

Elvis Rroshi stellt nun Arben Ahmeti als neuen Parlaments Kandidat für den Bezirk Kavajë und Rrogozhinë  vor.(eine besonders extreme kriminelle Neu Ansiedlung, Geldwäsche, illegale Bauten sind Legende, wie Dokumenten Fälschungen)

Wahlkampf Finanzierung durch Kriminelle, Mord- Drogen Clans, als einziges System der „Demokratie“, welche sich damit auch Posten erkaufen. Rechtsstaatlichkeit unerwünscht, finanziert durch korrupte EU, Weltbank, Berliner, US Politik Clans.

1 : 1 übernommen, das kriminelle Wahl System in Tradition auch von Ilir Meta, Salih Berisha, wie wikeleaks im Detail beschreibt, das Mörder, Gross Verbrecher Clans, sich ihre Freiheit erkaufen, direkt bei Ministern. Alibeaj, Lulzim Basha, Sokol Olldashi, der Kajolli Clan.

Arben Ahmeti ist für den ganzen Wahl Bezirk zuständig. Verbrecher Clans, für Wahl Unterstützung, umfassen in der Regel Hundert Personen, oder mehr, welche auch auf dem Papier umgesiedelt werden. Oder man reaktiviert die Verstorbenen kauft sich ID Karten bei der korrupten Polizei.

Das FBI warnte schon Europa in 2003 vor diesen US Gambino Clan Verbrecher Verbindungen und mit Hillary Clinton und dem Sohn des Nr. 1 Gambino Bosses.

Das Ganze nennt sich NATO Staat, korrumpiert und finanziert von Deutschen, Amerikaner, Österreichischen, Weltbank, IMF, EU kriminellen Strukturen.
Elvis Rroshi wurde von der Wahl Kommission als Bürgermeister abgesetzt.

Nennt sich Finanzminister, der ausländische Investoren direkt um Millionen erpressen wollte: Elvis Rroshi, hat ein Verbrecher Imperium i n Kavaje aufbauen können, obwohl er mehrfach vorbestraft ist, deshalb von Edi Rama zur Show abgesetzt wurde, um Zeit zugewinnen. Er wird wegen Vergewaltigung, Drogen Handel immer noch gesucht.
Arben Ahmeti trifft den abgesetzten Bürgermeister von Kavaje, der mehrfach vorbestraft ist. Ein Affront gegen die Internationale Gemeinschaft im Stile des Edi Rama und seines kriminellen Enterprise. Der zur Show abgesetze Berufs Verbrecher Elvis Rroshi, wird nun als Kandidat für die Parlaments Wahlen im Juni vorgestellt.

Deutliche Worte von Gunther Krichbaum in Tirana: die kriminellen Zustände in der Regierung werden abgelehnt

Albanische Staatsanwalt erklärt: „MPs Tahiri, Selami und Bürgermeister Rroshi haben Vorstrafen

Das Mafia Investment, inklusive Club Service für die Prominenz der Politik, illegal gebaut in Sarande, und Arben Ahmeti als Gangster Boss der LSI ganz vorne dabei.

Saimir Rroshi, Bruder des Elvis Rroshi, schlaegt wieder einmal einen Buerger zusammen

Elvis Rroshi wurde verhaftet – der verurteilte Schwerverbrecher: Artur Rrokaj erhielt einen hohen Posten im Hafen Durres

“Santa Quaranta“ Ilir Meta, Arben Ahmeti, Klement Balili: Albanias Mafia und Koko Kokodhemi

{SHEKULLI VIDEO}

5 Gedanken zu „Affront der Verbrecher Regierung in Tirana, als man nun der kriminelle Elvis Rroshi erneut mit Arben Ahmeti auftritt“

 1. Altes System des Edi Rama: Geldwäsche Mafia Chef Nr. 1 in Albanien und nur mit der Prominenz der Kriminellen.

  Alle Anteile wurden an noch eine merkwürdige Firma Firma in Singapur verkauft. Eine Spezial Organisation verfolgt nun diese Betrugs Firma, mit dem Hafen Projekt in Karpen. Es werden ständig nur Berater genannt, wie in einem Taschen Spieler Trick.

  https://www.occrp.org/templates/occrp/assets/images/logo.jpg

  Kompania guackë që fshihet pas projektit “Morgan” për portin e Karpenit

  karpen

  Të dhënat e siguruara nga BIRN ngrenë dyshime mbi rrjetin e njerëzve dhe kompanive offshore pas projektit fantazmagorik të portit të Karpenit, për të cilin qeveria pretendon se një grup kompanish ndërkombëtare do të investojnë miliarda dollarë gjatë dekadës së ardhshme.

  Në brigjet e detit Adriatik pranë fshatit Karpen të Kavajës, aty ku dikur shtrihej një kompleks ushtarak në të cilin breza të tërë studentësh kryen zborin, ndodhet një nga zonat e fundit të pazhvilluara të gjirit të Durrësit.

  Sipas qeverisë shqiptare, kjo zonë bregdetare e gjelbër ku folenizojnë dallëndyshet është piketuar nga një grup kompanish multinacionale për ndërtimin e një porti të ri gjigant, si dhe të një zone mbështetëse ekonomike me vlerë 5 miliardë USD.

  I ashtuquajturi projekti “Morgan,” i propozuar nga kompania Star Bridge Port Developments Limited me qendër në Britani, përveç portit përfshin ndërtimin e një qendre logjistike, të një një terminali rigazifikimi dhe të një centrali për prodhimin e energjisë.

  “Në Shqipëri ne nuk e kemi një port të këtyre dimensioneve. Nuk ka as në vendet fqinje dhe mungon dhe në Gjirin e Mesdheut një port i tillë, i cili është i gatshëm të përpunojë anije me një tonazh shumë të lartë dhe të gjeneratës së fundit Panamax,” deklaroi ministrja e Ekonomisë, Milva Ekonomi në Komisionin për Veprimtari Prodhuese në parlament, ku në mesin e muajit korrik është diskutuar projektligji për caktimin e një procedure të veçantë negocimi për projektin.

  “Kompanitë kanë sjellë propozimin për të ndërtuar një port në Karpen sepse e shikojnë si një pozicion strategjik, një pozicion që mund ta lidhin me portin e Roterdamit, gjithashtu dhe me kanalin e Suezit,” shtoi Ekonomi.

  Sipas Ekonomit, projekti është unikal, mbështetet nga investitorë seriozë dhe vetëm gjatë periudhës së ndërtimit do të hapë rreth 70 mijë vende pune dhe do ta rrisë prodhimin e brendshëm bruto në fushën e ndërtimit me 57 %.

  Përkundër entuziazmit të qeverisë, opozita e udhëhequr nga Partia Demokratike është shfaqur skeptike dhe ka hedhur akuza se pas propozimit fshihen interesa korruptive që lidhen me zhvatjen e pasurisë publike.

  Sipas raportit të përgatitur për Kuvendin nga Komisioni për Veprimtarinë Prodhuese, porti i Karpenit dhe zona ndihmëse ekonomike do të shtrihet në nje sipërfaqe totale prej 1700 hektarësh.

  Pavarësisht objeksioneve të opozitës, projektligji i cili i jep qeverisë të drejtën për të hapur negociatat me investitorin strategjik u miratua në Kuvend në 22 korrik.

  Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë se pas projektit “Morgan” qëndrojnë kompani guackë dhe një rrjet personash, që më shumë se investitorë duket të jenë agjentë dhe “këshilltarë”. Ndërkohë, dy kompani të njohura që përmenden si investitorë nga ministrja e Ekonomisë i thanë BIRN se ata kanë gjithashtu rol “këshillues”.

  Star Bridge Port Developments Limited është një kompani me kapital të nënshkruar prej 100 paundësh britanik, me adresë në një zyrë kontabiliteti të quajtur Blair Shepherd në qytetin Altricham në Britani, pranë Mançesterit.

  Kjo kompani është regjistruar fillimisht në vitin 2011 me emrin UK Land Investments LTD, nën pronësinë e dy aksionerëve, William Becket dhe Mark Edwards. Duke u bazuar tek numri i lartë i kompanive ku shërbejnë si drejtorë ose aksionerë, Edwards and Beckett ka shumë mundësi të jenë agjentë regjistrimi kompanish guackë.

  Zyra e kontabilitetit Blair Shepherd ku është adresa e regjistruar e kompanisë "Port Bridge" në Altricham, Angli | Foto nga : Google Maps

  Zyra e kontabilitetit Blair Shepherd ku është adresa e regjistruar e kompanisë “Port Bridge” në Altricham, Angli | Foto nga : Google Maps

  Në Prill të vitit 2014, kompania ka ndryshuar emrin nga UK Land Investments në Star Bridge Port Developments Limited, ndërsa nga viti 2013 deri në vitin 2015 ajo ka pasur status regjistrimi të fjetur.

  Përpara se projekt-propozimi i “Star Bridge” të dërgohej për miratim në parlamentin shqiptar në 22 qershor, aksionet e saj janë shitur një kompanie në Singapor, të quajtur One Gate Asia PTE.

  Partia Demokratike ka ngritur dyshime mbi kapacitetin financiar të Star Bridge Port Developments Limited për të ndërmarrë investimin e propozuar në portin e Karpenit, si dhe mbi shitjen e aksioneve të saj në prag të paraqitjes së projektit.

  “Kjo kompania 100 paundëshe, sipas Edi Ramës do na investoka 5 miliardë dollarë në Karpen, aq sa gjysma e produktit të brendshëm bruto,” deklaroi deputetja Jorida Tabaku, në një konferencë për shtyp me datë 29 korrik.

  “Por më e rënda është se kjo kompani, që Edi Rama e bëri pronare të 1700 hektarëve, u shit papritur në Singapor, në një parajsë fiskale atje, vende që vizitohen shpesh nga vëllai i kryeministrit,” shtoi ajo.

  Ministrja e Ekonomisë, Milva Ekonomi reagoi ndaj akuzave të opozitës, duke theksuar se arsyeja pse kompania “Star Bridge” ka një kapital themeltar minimal qëndron pas faktit se ajo është një subjekt i krijuar për qëllime të veçanta (SPV), dhe u shërben kompanive investitore dhe atyre zbatuese për të sjellë propozimin para qeverisë shqiptare dhe për të filluar negociatat për këtë projekt.

  Ajo ka nënvizuar se pas kësaj SPV-je qëndrojnë si investitorë kompania amerikane AECOM dhe banka e investimeve Britanike, William Blair, ndërsa kompanitë zbatuese që do të implementojnë projektin janë Ramboll dhe RTV Architects nga Britania e Madhe si dhe STFA dhe Summa nga Turqia

  “Kompanitë së bashku kanë realizuar një xhiro vjetore prej 21 miliardë dollarë për 2014, kanë punësuar 120.000 persona dhe kanë realizuar projekte me vlerë prej 60 miliardë dollarë,” tha Ekonomi nëpërmjet një njoftimi për shtyp.

  “Reputacioni dhe eksperienca e kompanive, amerikane, angleze dhe turke, investuese dhe zbatuese, që do të implementojnë projektin nëpërmjet ‘Star Bridge Port Developments Limited’, është një garanci më shumë dhe shtysa kryesore që na ka çuar të ndërmarrim këtë iniciativë,” shtoi ajo.

  Një deklaratë të ngjashme mbi kapacitetet financiare që qëndrojnë mbas projektit “Morgan” është dhënë nga Ekonomi dhe gjatë dëgjesës së mbajtur në komisionin parlamentar të Veprimtari Prodhuese. Më pas u vendos ngritja e një komisioni të posaçëm me përfaqësues të ministrive të Ekonomisë, Energjetikës dhe Transportit për të negociuar me investitorët brenda një periudhe prej 6 muajsh.

  Megjithatë, kur BIRN pyeti bankën britanike të investimeve William Blair dhe kompaninë amerikane AECOM, nëse ata kishin bërë një ofertë për të investuar 5 miliardë dollarë në Shqipëri, ato u shprehën se roli i tyre ishte vetëm këshillues.

  “Ne jemi të përfshirë, por vetëm në ‘gjetjen” e burimeve të tjera të financimit,” i tha BIRN Tonny Zimmer, një zëdhënës i William Blair.

  Muna Al-Azzawi, një zëdhënëse për AECOM dhe Star Bridge Port Developments Limited gjithashtu mohoi që kompania amerikane është investitore.

  “Roli i AECOM është i kufizuar në të shërbyerit si këshillues strategjik për projektin dhe ne jemi përfshirë ne negociata me qeverinë shqiptare,” tha ajo. “Në mënyrë kategorike nuk kemi bërë një ofertë prej 5 miliardë dollarësh,” shtoi Al-Azzawi.

  Për informacione të mëtejshme mbi kompaninë Al-Azzawi sugjeroi që t’i drejtoheshim këshilltarit të medias të kryeministrit Edi Rama.

  “Tani për tani, të gjithë pyetjet për projektin, Star Bridge Port Developments Limited dhe Star Bridge Port Alliance, do të marrin përgjigje nga qeveria shqiptare (nëpërmjet Endrit),” tha ajo.

  Kompanitë zbatuese si Ramboll dhe Summa nuk iu përgjigjën kërkesave të BIRN për koment mbi përfshirjen e tyre në projekt.

  Me ndihmën e projektit të Raportimit të Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, OCCRP, BIRN gjurmoi të dhënat e aksionerit të vetëm të “Star Bridge,” kompanisë One Gate Asia PTE, Ltd, e regjistruar në Singapor.

  Dokumentet e regjistrimit tregojnë që kjo kompani është regjistruar në regjistrin e bizneseve të Singaporit në datën 2 korrik 2015 dhe aktiviteti i saj shtrihet në fushën e konsulencës së biznesit dhe menaxhimit.

  One Gate Asia PTE ka një kapital të vogël prej 3000 dollarësh të Singaporit (SGD), ose 2,200 USD dhe dy aksionere.

  Avokati Sebastien Graviere, i regjistruar si aksioneri mazhoritar i One Gate Asia PTE, LTD | Printscreen nga LinkedIn

  Avokati Sebastien Graviere, i regjistruar si aksioneri mazhoritar i One Gate Asia PTE, LTD | Printscreen nga LinkedIn

  Aksioneri në minorancë me 1,000 SGD është kompania Hofman & Partners Corporate Services Singapore PTE dhe aksioneri mazhoritar me 2000 SGD quhet Sebastien Robert George Graviere.

  http://boldnews.al/2016/09/16/kompania-guacke-qe-fshihet-pas-projektit-morgan-per-portin-e-karpenit/

 2. Schwerer Sprengstoff Anschlag, gegen den Mafiosi Mark Marku der eine illegale Villa bei Skhoder baute.

  2015 erhielt er von Edi Rama, eine Legalisierungs Urkunden, sprich Klientel Raub Urkunde für sein Grundstück
  http://www.oranews.tv/vendi/emrat-e-840-qytetareve-qe-u-legalizohen-banesat-ne-shkoder/

  Ein weiterer Gangster wurde in Skhoder verhaftet. Albana Llazani, Ex-Direktor eines Kinder Funds – Waisenhauses in Skhoder, die in der Regel, wie bei Invaliden Funds gestohlen werden.

  http://www.starplus-tv.com/kronike/item/23107-apeli-arrest-shtepie-per-ish-drejtoren-llazani

 3. Man entlässt die Leute, wie Elvin Rroshi und die machen weiter, als ob Nichts wäre.

  6 weitere Adviser von Kommunen müssen gehen
  The Law of Decriminalization effect, six municipality advisers have their mandates revoked
  14:03, 07/02/2017

  Other officials result to have had problem with the Law of Decriminalization, after Kavaja’s Mayor Elvis Rroshi and the deputies Shkëlqim Selami and Dashamir Tahiri, whose mandates were revoked last December.

  The Central Election Commission (KQZ) has revoked today the mandates of six municipality advisers as an effect of the Law of Decriminalization.

  The municipal advisers whose mandates have been revoked are:

  Tomor Prrenjasi

  Gani Hida

  Robert Dejani

  Rrok Rroku

  Zija Mema

  Muharrem Shkjau

  KQZ has postponed the decision on another municipal adviser for the next meeting. /SYRI.net/

 4. Arben Ahmeti, als Rechte Hand des Edi Rama in Drogen und Geldwäsche besuchte die uralte Mazedonische Verbrechens Zentrale im Süd Balkan Kumanova, verunglückte dort bei einem Verkehrs Unfall.Er war in Begleitung und stiess mit einem Buss zusammen, als er in einer Kurve überholte, wo das Überholen verboten war.
  FOTO/ Aksidentohet në Maqedoni ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj
  21:49, 16/07/2017

  Ish-ministri i Financave, Arben Ahmetaj është aksidentuar mbrëmjen e sotme në Maqedoni. Më saktë aksidenti ka ndodhur në Kumanovë. Lajmi është konfirmuar nga policia lokale.
  Arben Ahmeti

  Zv/ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë, Agim Nuhiu ka vizituar ish-ministrin Arben Ahmetaj në spital e Kumanovës pas aksidentit që pati ai sot në rrugën Tabanovcë-Kumanovë.

  Përveç Arben Ahmetaj janë edhe dy persona të tjerë që kanë mbetur të plagosur.

  Aksidenti ka ndodhur sot rreth orës 17:30 në kryqëzimin e autostradës në pikën kufitare Tabanoc-Kumanovë. Në aksident janë përfshirë tre makina, një prej të cilëve autobus dhe tjeri Range Rover me targa të Shqipërisë në të cilën e drejtonte ish-ministri Financave të Shqipërisë, që ka goditur një automjet tjetër.

  Arben Ahmetaj, ka marrë disa plagë dhe po ashtu kanë mbetur të plagosur edhe dy persona tjerë të cilët janë në Klinikën e Shkupit dhe në spitalin e Kumanovës.

  2 / 2

  Lexo edhe:


  Immer die Karavaste Lagune, Vjosa Fluss, das älteste Schmuggler Versteck, wo man die geheimen Predator Drohnen in 1995 erprobte unter dem Schutz der ALbaner Mafia

  Immer die selben Mercury Motoren mit 250 PS, seit Sokol Kociu mit seiner „SIA“, welche damals 4 Motoren hatte. Die Interpol Aktion „ORIKUM“
  Brindisi: 17.9.2016 Brindisi: 17.9.2016

  Nach Edi Rama’s, Ilir Meta Drogen Monopol mit „Klement Balili, wurde die Familie „Lame“ verhaftet in Italien

  Die Luxus Anlage “Santa Quaranta“ und das Hotel „DEA“ in Sarande, gehören ihm. Bei der Einweihung war ebenso die heutige Bürgermeisterin von Sarande: Florjana Koka , Ilir Meta, Arben Ahmeti, Koko Kokodedhima, Panariti, wo der vollkommen illegale Bau, trotz Anzeige auch des Bürgermeisters Stefan Cipa am 5.3.2014, errichtet wurde.

  Einzige Tradition der Albaner Mafia, was sich Regierung nennt: Geldwäsche, mit kriminellen Clans und keine Gesetze sind je implemtiert. Man macht was man will und Kriminelle sind Straffrei.

  „Paplo Escopar“ des Balkans: Klement Balili, als Distrikt Vertreter, des LSI Mafia Partei des Ilir Meta

  Man kann sogar ungehindert illegal Bauen, auf gestohlenen Grundstücken in 2014 und weiht mit Ilir Meta, Arben Ahmeti,Koko Kokodhima, den Geldwäsche und Mafia Bau ein:


  „Paplo Escopar“ des Balkans: Klement Balili, als Distrikt Vertreter, des LSI Mafia Partei des Ilir Meta

  Innenminister Samir Tahiri, uns seine kriminellen Umtriebe im Polizei Dienst: von Tepelene, Sarande usw. Der Cousin von Samir Tahiri: Moisi Habitaj, Sokol Bode und Klement Balili, ein Monopol Club des Verbrechens, inklusive Polizei Direktoren als Teilhaber*

  Das Mafia Transport Ministerium, mit „Klement Balili“, der in Griechischen Medien als „Paplo Escobar“ des Balkans erwähnt wird

 5. 135 Grundstuecke wurden dort eingetragen. Der neue Spille Skandal, promotet durch die kriminelle Ex Wirtschaftsministerin Milva Economi, welche den Tourismus beerdigte, wo nun der Vize Praefekt von Triana Fatos Kaja ebenso verhaftet wurde.

  Nëna dhe babai i Elvis Roshit marrin plazh dhe pyll në Spille

  Kleine Liste, welche dort Grundstuecke ploetzlich hatten, eine Prominenz der PS des Edi Rama und im alten Modell

  Në kërkim vjehrri i Gentjan Dajës
  Nga hetimi i Prokurorisë së Kavajës rezultoi se drejtues dhe ish-drejtues lokalë të qytetit kanë tjetërsuar llojin e tokës nga ranishte-pyll, në tokë arë, nëpërmjet dokumentave të fallsifikuar. Pas ndryshimit të regjimit të tokës, ata e kanë ndarë atë tek persona të ndryshëm, si edhe e kanë regjistruar në Hipotekë. Ditën e martë, me urdhër të Prokurorisë së Kavajës u arrestuan 9 persona, mes tyre edhe nënprefekti i Tiranës, drejtori i ALUIZNI-t në qytet, si edhe disa zyrtarë të Hipotekës. Ndërkohë, është shpallur në kërkim ish-kryeregjistruesi i Hipotekës së Kavajës, Seid Çikalleshi, i cili është edhe vjehrri i ish-kryetarit të PS-së në qytet, Gentian Daja.

  Falsifikimi i firmës së Aldrin Dalipit
  Prokuroria e Kavajës ka zbuluar nëpërmjet akteve të ekspertimit grafik se vulat dhe firmat e ish-kryetarit të Këshillit Qarkut Tiranël Aldrin Dalipit, janë falsifikuar në dy raste. Personat që mereshin me praktikën e falsifikimit të dokumentave ishin Ilir Kaja dhe Nezir Leçini. Në çdo institucion dorëzoheshin dorazi dhe mereshin dorazi dokumentat pa përdorur rrugën postare, duke mos lënë gjurmë nëpër regjistra protokolli, por numrat e protokollit vendoseshin fiktivë. Sipërfaqet e tokës pasi janë tjetërsuar nga shteti tek persona privatë, sërisht janë marrë duke u shituar dhe bërë kontrata dhurimi fiktive, duke ja dhënë personave të tretë dhe më konkretisht familjarëve të ish-funksjonarëve të lartë të drejtimit të bashkisë Kavajë.

  Renditja e emrave është sipas tjetërsimit të pasurisë

  Të afërm të ELVIS ROSHIT (ish-kryebashkiaku Kavajes)
  4300 m2
  Hide Ismail Elmadhi
  Azem Selman Rrroshi
  Nasije Abdulla Rroshi
  Renato Abdyl Kodra

  4200 m2
  Xhemile Mersin Çullhaj
  Elton Hamdi Rroshi

  2400 m2
  Xhemal Kasem Hoxha
  Shpetim Ferhat Kaja
  Shqipe ymer Kaja
  Servete Ferhat Rroshi
  Mustafa Selman Rroshi

  Të afërm të GENTIAN DAJES (ish-kryetari i PS për Kavajën)
  4300 m2

  Fatmir Muharrem Daja

  Të afërm të FATOS KAJES (nënprefektit të Tiranës)

  2300 m2
  Reshit Nezir Kaja

  4100 m2
  Kaje Rustem Kaja
  Shaban Ndrilli
  LULE NDRILLI
  SHKELQIM Guma
  Pranvera Guma
  Irisa Shkelqim Guma
  Nefsa Selman Berberi

  2500 m2
  Florin Kaja

  500 m2
  Dyzena Kaja

  3800 m2
  Durim Kaja
  Shaban Ibrahim Ndrilli
  Lule Isat Ndrilli

  2400 m2
  Xhemal Kasem Hoxha
  Shpetim Ferhat Kaja
  Shqipe ymer Kaja
  Servete Ferhat Rroshi
  Mustafa Selman Rroshi

  1150 m2
  Nevruz Kaja
  Shkelqim Liman Gjoni
  Subjekti : “W…G…”

  1000 m2
  Vlash Dhori Prnci
  Marjus Nazmi Kaja
  Çelik Behxhet Pjeci

  3040 m2
  Nazmi Kadri Kaja
  Arkida Besnik Gjihani
  Dritan Nazmi Kaja
  Freskida Fatmir Hysaj

  2080 m2
  Fatos Nazmi Kaja
  Armand Ymer Xhafa

  3050 m2
  Marius Nazmi Kaja
  Dyzene Hamdi Kaja
  Nazmi Kadri Kaja
  Aqif Ramazan Lusha
  Ledio Rrolamnd Lusha
  Aqif Rroland Lusha

  2535 m2
  Arben Nazmi Kaja
  Fluriena Gjoni

  2025 m2
  Lorenc Nazmi Kaja
  Qemal Latif Çelislami
  Zeliha Ramazan Çelislami
  Luan Qemal Haka
  Hasan Haxhi Mazari

  2000 m2
  Semiha Remzi Kaja
  Kleanthi Sokrat Manastirliu

  2500 m2
  Hekuran Abdyl Kaja
  Muharrem Ramazan Kollcaku
  Vesel Beu
  Mynyr Rrapush Beu
  Agim Rrapush Beu
  Manushae Zyber Gjoci
  Luan Ramzan Lushka

  500 m2
  Mario Arben Kaja
  Agron Shyqyri Xhelezi
  Armando Osman Haka
  Valbona Petrit Haka

  2500 m2
  Hekuran Kaja

  300 m2
  Hekuran Kaja
  Adrian Tahir Kadiu
  Bledar Azem Habili
  Zenel Fadil Dulla
  Neriman Fatbardh Dulla

  1000 m2
  Hekuran Kaja
  Isuf Bajram Bulku

  1200 m2
  Hekuran Kaja
  Zamir Skender Rosa
  SHOQERIA ‘sh…” SHPK

  1000 m2
  Astrit Nazmi Kaja
  Haziz Fezi Buci
  Vjollca Daut Buci

  2400 m2
  Arben Nazmi Kaja
  Manushaqe Hatem Roci
  Shaziman Zyhdi Hoxha
  Fluriena Halil Gjoni
  Elsa Shefqet Spahiu
  Subjekt UA…. shpk

  2400 m2
  Pranvera Kaja

  2400 m2
  Reshit Nezir Kaja

  PJECI
  4900 m2
  Mereme Mustafa Pjeci

  3260 m2
  Makbule Bisha Pjeci
  Elton Viktor Rrapi
  Romina Mexhit Rrapi
  Gezim Jonuz Çeka
  Sajmir Nezir Leçini

  1000 m2
  Vlash Dhori Prnci
  Marjus Nazmi Kaja
  Çelik Behxhet Pjeci

  2000 m2
  Behxhet Pjeci

  1000 m2
  Lindita Pjeci

  2560 m2
  Behxhet Kasem Pjeci
  Artur Athanas Ziu
  Freskida Fatmir Hysaj

  4000 m2
  Kasem Sulejman Pjeci
  Shkelqim Xhavit Bernaca
  Durim Xhavit Bernaca
  Julian Medi Dyrmishi
  Bledi Xhavit Hoxha
  LECINI

  500 m2
  Jolanda Tafa
  Defrim Lecini
  Admirim Sulejman Ferra

  800 m2
  Reshat Elmadhi
  Fatbardha Qerim Lecini
  Elisabeta Rexhep Dyrmishi
  Mexhit Çanaku
  Bakushe Çanaku

  3800 m2
  Myslim Ramiz Elmadhi
  Nezir Isat Lecini
  Fatbardha Qerim Lecini
  Blerim Skender Rosa

  Redaksia Online
  l.q/Shqiptarja.com

  Bucht Generale in der Naehe identisch schon mit Skandalen vor ueber 10 Jahren mit Alban yhillari und Patozi Leuten in Kavaje

Schreibe einen Kommentar