1.500 Durrsake, fahren heute zu einer Demonstration gegen das Verbrecher Kartell des Edi Rama

Unertraegliche Zustaende, einer dummen, inkomptenden und korrupten Adminstration ueberall und neue illegale Bauten, durch Vangjush Dako, der Kosovo Mafia von Adrian Pojani und Co. welche Non-Stop mit gefaelschten Papieren auftauchen, wild herumbauen.

Schwerverbrecher, welche in Deutschland, sogar Konsulate tummeln sich hier mit ihren Geldwaesche Geschaeften, Morden und  in Tradition. Umwelt und Bau Skandale krimineller Buergermeister in Tradition.

Kosovo Gangster Enver Shala, und neue Bau Skandale ohne Ende in Albanien: Das Mafia Konsulat, des „Edon Cana“ in Stuttgart

Durrës, rreth 1500 protestues nisen drejt Tiranës (FOTO)

Postuar: 18/02/2017 – 09:12

Opozita nis sot një protestë që pritet të kulmojë me fjalime para kryeministrisë. Ndërsa kohëzgjatja e saj nuk dihet ende,

Nga qyteti i Durrësit pritet të nisën rreth 1500 demokratë që do t’i bashkangjiten protestuesve në Tiranë.

Burime nga Partia Demokratike, dega Durrës bëjnë të ditur për DurrësLajm se janë vënë në dispozicion 30 autobuzë që nisen nga tre pika të ndryshme të qytetit.

Vendqëndrimet e autobuzëve janë stacioni i trenit, Mauzoleumi i Dëshmorëve.dhe zona e ish-Kënetës.

Në të njëjtën kohë, të njëjtat burime theksuan se një pjesë e mirë e protestuesve nga Durrësi do të nisen drejt kryeqytetit me automjetet e tyre personale.

/portali DurresLajm/

Langzeit Skandal: Garantierte Staats Grundstücke, welche im Wild West Stile gestohlen werden

Ein Gedanke zu „1.500 Durrsake, fahren heute zu einer Demonstration gegen das Verbrecher Kartell des Edi Rama“

Schreibe einen Kommentar